19.3.

19. března 2013 v 20:46 | Lusíí* |  Crap ;)
Čáuky:-*
Nejspíš určitě jsem nastydla. Ze spoda. Dneska ráno to bylo děsný, takovej hroznej pocit na močáku a furt pocity že potřebuju na wc.-_- Doufala jsem že to nebude celej den, s menšíma úlevama ale bylo. Fakt jsem radši chtěla ležet v posteli doma, než sedět v lavici:/ A k doktroce si zajdu nejdřív v pátek:/ Ale do tý doby to může bejt horší.
První hodina fy- áá. Začínáme nový témaa! Vesmír! Taky to tak žerete? Mě to teda hrozně zajímá, vždycky když o něm mluví jsem do toho fakt zažraná:D Elektřinu apod. ukončil a vrhli jsme se na Vesmír. On totiž tohle téma taky dost žere, vždycky když jsme měli volnější hodiny mluvil o vesmíru. A s tou elektřinou, na Báchtu prej " do jaký díry v zásuvce nesmíš strkat prst víš." Kéžby uzavřel takhle všechny téma:D
A o tom Vesmíru:) Myslim, že na tomhle tématu bych mohla nasbírat dobrý známky, toho bych měla využít.
Matika hrozná jako vždy.-_- Ble.
Němčina taky pořádná nuda, navíc jsme psali z takovýho papíru z obou stran. Celý německy, nic českýho:D Polovina z nás ani hovnu nerozuměla:D Takže typovačky jak sviň:D
Hudebka nudaaa.
Biologie nuda, tam jsem vlastně nic nedělala a z písemky jsem dostala 2.
A na zemák jsem seděla s miláčkem úplně vzadu, pohodička. Navíc jsme měli psát, a já tak poctivě po delší době se dokopala si napsat i tahák:D A díky tomu jsem si i něco pamatovala a nepsali jsme:D Takže pohodička^^
Zejtra středa, střed tejdne.-_- A středu nesnášim, nudný a hrozný předměty!!! Ble. Ájinu totálně nechci,tělák totálně nechci a ani compy, a zbývá ještě němčina nuda jak sviň, ještě ona si vymyslí že budem psát ze slovíček a čestinu ...chtěla jsem napsat přežiju:D Ale teď jsem si uvědomila že zejtra píšeme slohovou práci a tu totálně nemám ani vymyšlenou a vymejšlet si jí při psaní se mi nechce:D Je to něco jako psaní blogu, ale na compech by se to psalo lííp:D.
Ráno mě zase určitě bude píchat v tom břiše, kdybych zůstala doma tak aspoň rodiče nebudou mít keci že jsem zase simulovala. Je to fakt děs:/ Něco hrozně nepříjemnýho, nepřála bych vám to.
Už si z toho nikdy nebudu dělat prdel:D A sedět na studenym!-_-
Co bych vám ještě napsala??:D Po škole jsme šli s miláčkem hned k nám. Spali jsme potom jsem ho šla vyprovodit na volejbal. Dneska jsem byla trošku nepříjemná na pupina mýho:( Ale on mě schválně i provokoval:D Mně dneska nebylo dobře celej den. A zítra teda nejspíš půjdu k tý doktorce, donést chcanky.
Jinak v září půjdem s pupanem už asi do tanečních:)) Vzala jsem si leták.
A někdy v dubnu pojedu s miláčkem a jeho taťkou do zoo do Prahy:)) těšim see:* Je to tam úžasný.
A obarvim si tu hlavu už:). A teď si jí půjdu mejt. Nesnášim mastnou hlavu! Blee.
A asi možná začnu číst tu mojí novou knížku:) (Alexa cvičitelka koní) Sama jsem si jí vybrala. Miluju příběhy s koněma, to mě bavilo číst vždycky. Mám jich tu doma dost, tak kdybych měla čas, můžu číst;)
Teď si dopiju můj čaj:D Tak se mějte, pác bitches;DD*


Miluju když jsem v jeho náruči.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
A true love story never ends.