Únor 2013

28.2.

28. února 2013 v 20:05 | Lusíí:') |  Pictures.
Konečně končí únor! Zimní měsíc, sníh už taky nechci! Ble. Únor byl jakože děsnej.! Snad březen bude božíí:)
Jaroo, teploo.)) Jarní prázdniny, mý narozky,velikonoce ach ty Velikonoce:D To bude zase něco:D Snad bude pohoda^^


Dexík je smutnej... Chtěl by kočičku. Už by potřeboval tu kastraci:D Mně je ho potom líto:/ Pexa jeden:*

I hate nasty dreams.

25. února 2013 v 13:39 | Lusíí:') |  Crap ;)
Á. Právě jsem se probudila a zdál se mi hnusnej sen://. Předtim než jsem šla spát, tak jsem si zapla zvuky v chatu, hlasitost dala úplně na max a ntb si posunula blíž k hlavě. Kdyby pupan náhodou přišel na fb a napsal mi. Už tam neni docela dlouho:/ 13.hodin!:D Teď je to nový a ukazuje vám to dobu jak dlouho tam ten člověk už neni online od posledního přihlášení:D A pochybuju že ještě spí, ale jak ho znám, tak leží v posteli. Neni jako já, že by hned zapl ntb a tak, ten se fakt léčí,chce být zdravej a babička ho asi k ntb ani nepustí..
A večer mu zase nešel net, takže jsme si fakt chvíli psali, ale já chtěla jít už spát stejnak:). No k tomu snu. Nevim jako jestli vám to tady mám převyprávět:D Sny ráda říkám dítkám^^ Ráda je říkám, ikdyž jsou hnusný, protože po probuzení tak nějak ve vás je ještě ten hnusnej pocit a potřebujete to ze sebe nějak dostat:D. Ale v tom snu je to někdy moc zkreslený, že tam to prožíváte víc, než po probuzení:D. No, řeknu že šlo o pupana. A šlo o to že jsem o něj měla přijít. V tom snu to bylo fakt hnusný, bylo tam několik lidí.
Pupan a Milan- ty jsem potkala hned na začátku snu. (Byla jsem ráda, že jsem na ně narazila, ale po tom co mi pupan řekl, tak to hezký moc nebylo ;D)
Horvy - Toho jsem potkala po cestě:D Když jsem hledala pupana kde je.-_-
Naďka- mělo to být u mě doma, jen to tam bylo myslim trošku větší, byla tam i moje mamka, tak nevim no, ale Naďka se tam objevila, ta mluvila na Milana.:DD
A potom jsem se prostě něco dozvěděla, a Thejinka mi hned poslala jednu fotku, tak jsem jí psala že teď to taky sleduju a prostě ty detaily no:D V tom snu jsem už brečela, a najednou jsem se probudila:D ..
Teď jsem byla taková splašená, že pupan neni ještě na fb, tak jsem mu hned poslala sms.:D V tom snu jsem byla taky taková splašená, protože se pupan furt odpojoval a připojoval a já mu chtěla napsat co se děje a co to má znamenat a tak.:DD
...
Ale hned jsem si uvědomila realitu. Sen vás dokáže zblbnout:D.
Ale ten hnusnej pocit.-_- a fakt hnusnej sen to byl/ Fuj, spát už nepůjdu.. -__-
Uf, tak aspoň že už jsem vzhůru.:D A mám svýho pupana:* A neztratim ho:*!.
Teď se nudim a nevim co dělat:/ Á. Asi si pustim drbnu;) Tak se mějte.
Noo, třeba ještě napíšu:D Tak čááu.:D
Jenom můůůj pupan!

Kytindy.


summer#cats#monkey and me:D#

25. února 2013 v 9:11 | Lusíí:') |  Pictures.
Kdo se nětěší na to léto je cvok:'O.:DD úú:( Potřebuju léto!:D Já už chciii!:DD*
Celá já.^^ :DD** ťůů:D Taková podoba:):D

Hokej!:)

25. února 2013 v 7:36 | Lusíí:') |  Lusíí

Love...

22. února 2013 v 21:38 | Lusíí:') |  Videa, písničky

Je to už těžký. Nejsou to žádný začátky. Jsme spolu dlouho, den co den. Hodně času jsme spolu. A je to těžký.
Někdy to hodně bolí, a někdy jsem prostě nejšťastnější, střídá se to, vztah neni procházka růžovou zahradou. Ale myslim, že bysme tim neměli řešit kraviny, ale to je těžký viď. Začátky jsou úžasný, jak si vzpomínám:). Nádherný prostě.
Nebudu psát jak jsem se do něj poprví zamilovala v Primě. Taková dětská láska. Naše pohledy, škádlení a všechno. A my to spolu nevzdáme, my to vydržíme. Snad hodně dlouho.) Víc by to bolelo bez něho. Já bez něj už prostě nedokážu být, si říkáte šmarjá, to říká vždycky každej a nakonec se rozejdou a sotva se pozdraví. Jenže my nejsme jako každej pár, my jsme se už tolikrát rozešli, tolik toho už máme za sebou a vždycky nás to táhlo k sobě, ať jsme dělali co chtěli. Hodněkrát jsem se snažila na něj zapomenout, zvyknout si být bez něho. Ale na to je už dávno pozdě.
Prostě ten pocit být bez něho nejde snýst,ikdyž se hádáme, on je prostě už tak moc mojí součástí, jsem zvyklá ho mít po boku, bez něj to prostě nejde. Nechápu jak někteří lidi si můžou říct "jdu dál". On je moje životní láska. Prostě se uvidí jestli zvládneme všechno co nás ještě čeká a jak daleko spolu dojdem.)
...


(̲̅ζ(̲̅o̲̅)(̲̅ζ

21. února 2013 v 21:50 | Lusíí:') |  Lusíí


Sam ládin.:DD

21. února 2013 v 21:24 | Lusíí:') |  Pictures.

Výtvarka;DD To mi připomíná, že zítra na ní máme supla^. Na gymplu jsou intelígentní studenti, si nemyslete.:DD

Se milujem!:D:*

20. února 2013 v 21:13 | Lusíí* |  Pictures.Pusiňák můj..

20. února 2013 v 20:51 | Lusíí:') |  Pictures.

Pictures.

19. února 2013 v 21:31 | Lusíí:') |  Pictures.


mňam.19.2.

19. února 2013 v 19:42 | Lusíí:') |  Pictures.
Čááuu. Psát se mi ani nějak nechce, ani nevim o čem tak nějak.:D Zejtra do školy se mi vůbec nechce.-_- Děsnej opruuuz. Dneska jsem se aspoň dobře vyspala.:D Jinak se už těšim na březen. Únor ? Strašně nudnej a strašně se táhne. nic se v něm neděje. Pořád zimní hnusnej měsíc. V březnu mám narozky a konec března jsou jarní prázdniny. A do června zbývaj 4 měsíce:O .Je to vůbec možný.:D Nice. Teď asi hodinu mě sral net.-_- Furt vypadával, vsadim se že to ještě neskončilo. Melu tu hovna. Fakt se m nechce psát. Takže zduuuř.:D

17.2.

17. února 2013 v 10:17 | Lusíí:') |  Crap ;)
No. Ahoj.:)
Naposledy jsem psala ve čtvrtek. Potom už tak nějak nebyl čas, furt jsem s miláčkem. Užívám si toho víkendu a volna.:D Ale zase rychle utekl.-_-
Co jsem dělala v pátek si už ani moc nevzpomínám, jenom vim že jsme s pupanem byli u nás a potom usnuli. Takže jsem do rash ani nejela. V sobotu ráno mě mamka přišla vzbudit, že jestli chci jet nakupovat ať to řeknu tátovi.:D
Jel s náma i pupan:). Byla jsem ráda i kvůli tomu, že konečně někdo na mě čekal za kabinkou než si něco vyzkoušim, řekne mi jak v tom vypadám a když už tak mi přinese větší velikost. Za to jsem mu vděčná:D:* Vždycky nervy, něco si zkoušim, a na rodiče volám přes půlku obchodu a ještě pyskujou.-_- A pospíchaj na mě, takže vždycky nasraná to oblečení vrátim a jdu.:D Ale někdy jsem už po pupanovi taky vyjela, ale to patří k nakupování.:D To jsou nervy. V jednom obchodě strávíte půl hodiny, už je vám hic, ty jejich písničky vás už deprimujou, a vy na sebe hážete rychle oblečení. A nejvíc mě dokáže nasrat, když něco na sebe rvu půl hodiny a zjistim že to můžu rovnou vrátit.:D Né jako ohledně ceny, ale že je mi to totálně malý, nebo prostě je na tom nějaká vada.:D Ale pupan má větší výdrž než otec:D Ten byl nervní hned u druhýho krámu. Jinak se mi tam líbily šaty:) V jednych mě zkritizovali, že to jsou jak šaty pro těhotný.:D A ty druhý byly perfektní akorát tam měli už dvě velikosti. Shit:X.
Ale s oblečením jsem spokojená:). Teď ještě chybí ty boty.^^ :D. A jinak u nás ze včerejška na dnešek spal pupan, ještě v osm hodin večer jsem ho přesvědčila.^^ :D Takže jsme se jenom stavili u jeho babičky (vrátit tuňáka.:D) A rovnou k nám. Večer nějak významnej nebyl:D Pro tentokrát jsme žádnou flašku nekoupili.:D:'( Jinak sestra a pupan se furt pošťuchujou, jedou do sebe bomby, kdo koho podělá víc.:D
Nejhezčí spaní zase s ním.:* Miluju se k němu přitulit. To jeho tělo. ňůů<3
Jinak hned ráno mě opustil.:D Šel teď na fotbal. A víte co mám k obědu??? ááá.!:D bram.knedlíky a můj milovanej špenát:*:D
A dneska možnáá po mega době na hokej:* Litvínov!! úú. Těšim se. Ale jede i pupanovo brácha z Prahy, je mu něco kolem dvaceti. Ale sympaťák ^^ :D. Kdyže jsou vůbec ty jarní prázdniny??:D Už je chci!!! :D. Jinak jsem si změnila design, docela se mi líbí.^^)
No nic zatim se mějte smradi.:Dčau))Valentine's Day.<3 Yes.I'm in love:)

14. února 2013 v 18:58 | Lusíí:') |  Crap ;)
Čau, čau.
Rychle napíšu:D Protože od sedmi hraje Sparta a Chelsea a chci koukat. Dneska jsem tu školu nějak přežila.:D Ale přijde mi, že to začíná bejt nějak těžší:D Tak bez učení to neni nikdy lehký, ale prostě už to jde vidět.:D Jinak jsme psali z češtiny a dostala jsem krásnou jedničku.:D Jako čuměla jsem.:D Málo lidí dostalo za jedna .nečekala jsem to no:D.
Dneska teda ten Valentýn. S pupanem jsme si koupili čokoládky:*:D A ve škole jsme měli perníčky ve tvaru srdíčka. Jůů:)
Po škole jsme šli k jeho babičce na pizzu. Domácí pizzu. Úplně výborná. A dnešek jsme strávili u nás:) Otec koupil chlebáčky a zákusky:D A zítra konečně! ten pátek. Juchů. Navíc máme jenom 5 hodin, do půl 1. Odpadla ájina. ^^ :D No nic jdu, zduř.:D


12.2.

12. února 2013 v 19:17 | Lusíí:') |  Crap ;)
Bože! Nesnášim to tu doma. Furt jenom nadávaj, řvou tu. A já nemám prostě klid. Otec nezklamal. Čekala jsem kdy ukáže jakej je zase za*ranej hamoun. Prej. že když je u nás Jára tak vyjíme všechno maso atd. Stejnak kdoby to jenom sežral by byl on, nikdo to tu nejí. A za druhý, Jára mi kupuje den co den něco, všude mě bere, k narozkám dostanu ten lístek a nevim co všechno. Máma taková neni, ta by neměla keci, že něco sežerem ,ale fotr jo. To mám v rici, Jára si bude u nás jíst co chce;). Vždycky miluju když najednou začnou mít keci. Prostě nechutný hamoun:) A do mě by furt něco cpal. Odteď držim hladovku.:D.
Jinak škola.? Utekla rychle, ale nuda. Fyzika na odstřel.-_- A potom jsme s pupanem moc blbli.:D Moc jsme se mlátili. Vždycky když jsem ho škrtila páskem musel přijít učitel na fyziku.:DD Nebudu psát jména tady.
Po škole jsme šli se sestrou a rovnou k nám. Pustili jsme si Sametový vrazi. Docela psycho. Moc se mi to nelíbilo.:D
Jinak největší naschvál.-_- Musel mi někdo napsat "Jdeš ven". Bože,takový nervy. Pupan asi dělal že nic, nic na to neříkal.Ale mě to mrzelo! Blbeček proč mi jako píše. Nervyyy. Ať se nevtírá !
Ach joo:( . Ještě nám č*r*č*k zkazí vztah. Nechci abysme si mysleli jeden o druhym že si s někym píšeme.
Jinak teď douklidim pokoj, budu na fb a nevim co dál. A potom si umýt vlasy^^ Včéra jsem se na to vybodla.:D Bylo pozdě.
A zejtra středa.-_- Fůůj. Blbý, nudný předměty. Abysme tak měli suply. Jdu čáu, nemám náladu. FUCKKK na všechny komu se něco nelíbí a maj keci a na vtěrky! A prostě na idioty. -_- .............
:Dčůůs.

Hehe.:D

11. února 2013 v 22:30 | Lusíí:') |  Pictures.
Jsem moc cukrouš.:DD S toustíkem.:DDD

Ráno.

11.2.

11. února 2013 v 21:50 | Lusíí:') |  Crap ;)
Čůůz. Dnešní škola? Děsně vyčerpávající. Nebyla jsem zvyklá sedět tolik hodin ve škole.:D Fakt moc únava. A zkurvená nuda. Fuj, schule, tak trapný to tam je.:D Chci jarňáky. A zejtra ještě větší vopruz.-_-
Jinak mám vybraný boty.:D Jsou boží,boží,boží! A je mi špatně od žaludku.:/ Ble..
Dneska jsme s pupčou byli u nás. Spali jsme a za to jsem byla ráda, fakt únava. Za tři dny je Valentýn. Húú.:D Vždycky jsem ho žrala.:D Teď to nějak neřešíím. Ve školce jsem poprví dostala od nějakýho kluka takovou berušku na kytičce. Děsně se mi to líbilo.:D Ten kluk mě chtěl, to si pamatuju:DD Jenže strašnej gentlemen že za chvilku to chtěl zpátky.:D Asi to chtěl dát jiný nebo co já vim.:D Ale já řekla že to nemám, že jsem to dala někomu jinýmu. Tvl, dobrá výmluva no.:D Ale mně se to líbilo a aspoň mi beruška zůstala.:'DDD.
Jinak na Valentýna jsem byla pokaždý s pupčou:) Jaké to štěstí.<3 Nikdy bez něho.:) Pamatuju si každej.:D Ale pupča Valentýn moc nebere, protože je to prej americkej svátek. To je jak děda a táta, taky nemá moc rád americký filmy, ale český. áá.:D No nic já jdu)) Dám si vanu a pěkně umeju vlasy.^^ :D Teď koukám v tv na volejbal. Chci se ho naučit, ale ve škole se ho určitě nenaučim.:D Moc zdržování, chtěj ho furt hrát ale nesnaží se, jenom půl hodiny tleměj. Budu to hrát s mistrem:P:D Pupánek mě ho naučí. Budem hrát na Mácháči. No nic já jdu;) Zduř.


Sestřička nás dneska vyfotila,když jsme spali.:DDD:**

1o.2.

10. února 2013 v 21:10 | Lusíí:') |  Crap ;)
Noo. Táákže. Čau.:D
Celej .. no "celej" víkend strávenej v rash. Být tam od pátku je to best, ale někdo mě tam musel vzít až v sobotu.-_- Ale tak stejně v pátek mi nebylo dobře, v sobotu to naštěstí nějak bylo ok. A teď ? Super. Teda hlavně jsem ráda, že přešel ten krk. To bylo hrozný.! V rašou jsem se po mega době perfektně odreagovala^^ Furt jak se tlemíme :DDD*** Jsme moc:D Hlavně ten skype:DD horory, ikdyž to už je těžký, zrovna jsme si sepsali co všechno jsme viděli, joo je toho moc:D A to bych řekla že ještě toho dost chybí. Teď už vybíráme fakt ty loserský. Prostě to chce fakt nějakej horor z kterýho budem už konečně srát! :DD
S miláčkem dneska super:)) U něj moc pohoda.^^ Kouřili jsme si v pokoji atd..atd.:D Na jeden menší detail co se stal, všechno ok, ale já si myslim že to bude v pohodě;))) Věřim v to. Potom jsme moc blbi.:D Prej ,chceš křešlo? . To asi nepochopíte. Jak byl teď pupan na extralize v tom Zlíně tak s klukama prostě dělali píčovinky.:D Si umíte představit. Tak jsme se trošku mlátili. Au, bolelo to přes prdel:DD Já potom vzala oblíbenou basebolku ale pokud nechcete zabít toho člověka, tak vám je k hovnu.:D Nebo nešukoo.:DD Prej, delfín ale má žebra.:D Joo, moc jsme blbli.:D** chyběl mi cukrouš, hned vidět ty jeho krásný očka, cukroušský vlasy, ten jeho ksichtík, ťuťu ňuňu:D
Roste mi do krásy.^^ Už je to chlap:P
Zejtra školaa.:D Ale jo, docela se mi tam chce, ale nechce se mi učit. Jako myslim učit ve škole:D Prostě psát si do sešitu a tak:D Kdybysme tam nic nedělali ^_^ Kéžby.:D Ale stejnak bych mohla být doma ještě do úterý:P:D Ale zejtra už chci být konečně s pupánkem:) Dlouho jsme spolu nebyli.
Tělák mít taky nemusim, správně bych neměla cvičit 14 dní, ale to si myslim že doktorka přehnala;DD Podle toho co zítra budem dělat. Určitě zase nějakou píčusovinku.-_- Brala bych florbal, no klidně i tu přehazku a prostě jak by řekl pupan kontaktní sporty, né žádnou kravskou gymnastiku, atletiku. No fůůj:D
Těšim se zase na squash s pupanem. A taky chce pupan jít běhat, když mám dobrej den tak někdy mám i větší výdrž než on:D Noo, a teď pohodu s Dexíkem. Otec zase kuchtil, takový malý kuřecí masíčka,mňam. A fran.brambory. Fuu.
No nic já jdu, čuuuz.


You and me, together forever.

9. února 2013 v 0:02 | Lusíí:') |  Crap ;)
ČÁUKY,mňáuky:-* ,Zdravim vás.:D
Hm, no moc se mi nechce nic psát:'D Ale pokusim se.. Dnešek další nudnej den z tejdne, kterej jsem nějak zase přečkala.:D No co lepší než jít do školy. Když si teď uvědomim, že budu muset zase tam. Ale aspoň budu moct konečně chodit ven na cíčko:DD Konečně si s miláčkem zase půjdem zahrát squash a tak dále. Moc se těšim!:D Chtěla jsem článek navázat na trapnost,ubohost a tak dále jiných lidí. Ale já jsem zjistila a jsem na to strašně pyšná, že jsem už dospěla na řešení takových podřadnýchh věcí, zjistila jsem že je mi to totálně u prdelky, prostě že mě to nezajímá a koukám na to tak z vysoka dolů, že je to pro mě dětinský. Je jedno o čem je řeč na to abych se vypisovala o nějakých osobách, který mluví o mym klukovi a řeší mýho kluka. Já si žiju svůj život. V něm je můj kluk, věci který mě robí šťastnou, rodina, mý nejbožejší sestřenky, apod. A nikdo jinej a nic jinýho mě nezajímá.
Kdyby se nemluvilo o mym klukovi někde pořád dokola tak mlčim.:D Protože prostě oni o něm mluví jako kdyby byl každej a byl někde dostupnej pro nějaký levný zboží nebo nevim. My jsme si prostě dáni. Já doufám, že i do budoucna. Jo, mluví to tu (skoro) šestnáctiletá holka, ale každej pár tak nějak plánuje tu budoucnost ne:D Jakto říct:) Já byla jeho první a snad i ta poslední:) Může se něco stát, ale vždycky nás to bude táhnout k sobě znovu a znovu. Náš vztah nikdo nepochopí ani nemusí, a proto je totálně absurdní aby ho řešili.Jednoduše:))) On konečně dá se říct že vyspěl z jedný věci, že ví že chce jednu holku a to jsem já. Ví, že miluje jednu holku, že chce s ní být už napořád). Náš vztah se hodně rychle rozvil. Někdy se cejtim až moc dospěle:D. Prostě vždycky bude můj, na tom se nic nezmění.
To jsem tak nějak sepsala. Prostě tak to je, a je úplně jedno komu se to líbí a komu ne.
Jinak ráno in the rash.-_- Joo, těšim se tam.:D Dneska jsem zase zápasila s tim krkem, to je tak děsný!. No nic jdu ,čuuz :)

No. Nejsme spolu prostě úžasnííí.^^ :D:* Jo, jsme. Já vím.)8.2.

8. února 2013 v 13:55 | Lusíí:') |  Crap ;)
No, takže čau:D
V sedm ráno mě probudila krásná smska od miláčka:* Ale spala jsem dál, další mě probudila asi v deset. Dneska jsem neměla opět tak perfektní spánek, nejvíc mě sere ten krk a ta rýma. Miláček je už ve Zlíně a přesně za deset minut mu začíná zápas. Prostě ve 2. Takže mu strašně držim palečky:* šikulka moje. Teď jsem si umyla hlavu a cejtim se líp, trošku svěžejš. Taky čekám na máminy těstoviny, ale stejnak se zase moc nenajim kvůli tomu krku. Fuck off.-_-
Noo, a jakože chci do rašou. Matinka určitě bude mít keci, otec bude rád že tam chci, a když já budu tvrdit že je mi dobře, tak by to mohlo vyjít.:D Jinak se fakt nudim.-_- Jdu koukat na GG. Páá

A true love story never ends.